Erkeklerin Vücut Dili Nasıl Anlaşılır?

İnsanların söyledikleri kadar davranışları da çok önemlidir ve bir erkek vücut dili ile söylediğinden çok daha fazlasını anlatmaktadırlar. Elbette her insanın kişiliği farklıdır ama aslında beden dili ortak sayılabilir bu nedenle de ilişkilere yön verilmek istendiğinde bunlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu konuda çok sayıda araştırma yapılmış ve kadınların erkeklerin söylemediği şeyleri beden dili ile anlattığının anlaşılması sağlanmaktadır.

afrodizyak.com

Beden dili denildiğinde yüz mimikleri çok önemlidir. Konuşurken yüzünüze ve özellikle gözlerinize bakıyorsa sizi dinlediğini ve ilgi gösterdiğini ortaya koymaktadır. Çekingen bir erkek gözünüze bakmaya utansa bile yüzünü her zaman size doğru çevirecektir. Beden dili kadar alışveriş yapmayı seven erkekler de kadınlar için anlaşılması kolay erkeklerdir.
Konuşurken sürekli olarak size dokunmayı seven erkekler bunu daha en baştan sık sık yapmaya başladılarsa onların çapkın olduklarını düşünebilir ve bu kişileri evlilik yapılabilecek erkekler listesinden çıkartabilirsiniz. Size yakın duran ve bedeni size dönük olan bir erkeğin ilgi alanı içinde olduğunuzu düşünebilirsiniz.

Bir cevap yazın